Log-in

PRODUKCJA
Zadowolenie i satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najważniejsze dlatego dbamy o to, aby oferowany przez nas sprzęt był najwyższej jakości. Każdy etap produkcji jest dokładnie kontrolowany, poczynając od wyboru najlepszych dostawców surowców, przez nowoczesne linie produkcyjne, kończąc na testach gotowych produktów – wszystko to w celu zaspokojenia nawet najbardziej wymagających klientów. Nasi przedstawiciele przechodzą szkolenia na fermach w Stanach Zjednoczonych, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.
 
Ruszta
W przeciągu roku w samej Polsce sprzedajemy ok. 6 000 rusztów różnych rozmiarów.
Hog Slat jest znanym liderem w produkowaniu betonowych rusztów. Firma posiada trzy fabryki rusztów w Stanach Zjednoczonych, ma licencjonowanych producentów w Chile i Meksyku oraz własna fabrykę w Rumunii, która obsługuje rynki europejskie, w tym polski. Rocznie produkowanych jest około 900 000 rusztów, taka ilość mogłaby pomieścić ponad 600 000 loch.

Ruszta przez nas produkowane odpowiadają wymaganiom europejskim oraz spełniają y unijnestandard.

Aby stworzyć trwalsze oraz bardziej wytrzymałe ruszta używamy przy ich produkcji specjalnej techniki „wylewu na sucho”. Polega ona na jak najmniejszym użyciu wody w procesie kształtowania, dzięki temu podczas wysychania nie zmieniają się ich wymiary (nie „kurczą się „) a powierzchnia nie jest porowata – przedłuża to znacznie ich trwałość i zwiększa wytrzymałość.

W trosce o komfort zwierząt powierzchnia naszych rusztów jest gładka i płaska – aby nie ranić nóg zwierząt, a w efekcie zapobiegać chorobom .

Dodatkowo nasze ruszta posiadają podwójne pręty zbrojeniowe – dzięki temu mogą służyć Państwu długie lata i nie odkształcają się podczas użytkowania.


Wygrodzenia
Fabryka Hog Slat zajmuje ponad 9 300 m² i produkuje 907 000 kg sprzętów tygodniowo. Masowe zakupy surowców pozwalają naszej firmie redukować koszty produkcji oraz oddawać do użytku naszym klientom sprzęt najwyższej jakości po konkurencyjnych cenach.

Nasza fabryka w Aradzie powstała w 2006 roku i obecnie produkuje ponad 24 tys. kilogramów gotowego sprzętu tygodniowo, zaopatrując naszych klientów w Rumunii, Polsce, Ukrainie oraz Rosji.

W produkcji naszego sprzętu korzystamy z zaawansowanych technologii aby zaspokoić oczekiwania naszych klientów oraz spełnić ich wysokie wymagania: 
  • kontrolowana komputerowo prasa
  • wyrafinowane techniki spawania
  • galwanizacja „na gorąco”

Korzystanie z nowoczesnych technologii w połączeniu z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem w hodowaniu trzody chlewnej, jak również świetnie wyszkolony personel sprawiają, że produkty, które Państwu oferujemy są najwyższej jakości.
 

DYSTRYBUCJA I SPRZEDAŻ
Hog Slat jest znanym dystrybutorem systemów żywieniowych, wentylacji, nagrzewnic oraz systemów kurtyn. Nasi specjaliści przebadali
i przetestowali głównych producentów sprzętu
i na podstawie wyników wybrali naszych obecnych dostawców, bazując na jakości ich produktów. Na bieżąco testujemy nowości pojawiające się na rynku.

Hog Slat posiada trzy wielkie centra dystrybucyjne w Stanach Zjednoczonych, zaopatrują one ponad 56 sklepów. W Europie znajdują się dwa centra: jedno w Rumunii (Buzau), drugim jest niedawno otwarty magazyn w Sadach pod Poznaniem (ponad 4 500 m²).

FARMY DOŚWIADCZALNE
Wszystkie nowe produkty oraz nowe koncepcje hodowli trzody chlewnej są testowane na należących do firmy Hog Slat farmach ( firma posiada 27 000 loch ). Zanim nowe produkty lub idee trafią do naszych klientów są sprawdzane pod względem jakości oraz wydajności na naszych własnych stadach


PROJEKTOWANIE
Hog Slat projektuje oraz wyposaża fermy trzody chlewnej oraz drobiu w pięciu regionach Stanów Zjednoczonych. Każdy region posiada centralę, która zajmuje się zakupami, księgowością, zarządzaniem i nadzorowaniem projektu , z kierownikami projektu na każdej farmie kierującymi projektem.

W Polsce przy tworzeniu nowych projektów lub przebudowywaniu istniejących już obiektów pracują specjaliści, którzy dbają o to aby wszystko do siebie pasowało –
w tym celu pracują z miejscowymi specjalistami.