Szukaj
Filters

TDM Farms

TDM Farms, Inc, to firma zajmująca się hodowlą trzody chlewnej w Stanach  Zjednoczonych, z placówkami w Karolinie Północnej, Indianie oraz Illinois. Dzięki rocznej produkcji przekraczającej 500 000 tuczników firma jest jednym z największych producentów trzody chlewnej w Ameryce. Hodowla odbywa się zarówno na fermach własnych jak i kontraktowych. Dzięki temu, że sami jesteśmy zaangażowani w produkcję – doskonale znamy potrzeby hodowców.

TDM posiada również dwie fermy badawcze: ferma hodowlana w Karolinie Północnej oraz ferma tuczowa w stanie Indiana. Na obu fermach testowane są wszystkie oferowane przez nas produkty, m.in. ruszty betonowe, wygrodzenia, systemy zadawania paszy oraz wentylacji. Dzięki temu jesteśmy pewni, że oferowane przez nas rozwiązania sprawdzają się w praktyce hodowlanej oraz mają uzasadnienie ekonomiczne.

Nasze doświadczenie w hodowli oraz nieograniczone możliwości testowania nowych produktów pozwalają nam na ciągłe udoskonalanie naszych produktów, aby zapewnić wszystkim hodowcom najlepsze i najbardziej opłacalne rozwiązania.